Mereo Zrcadlo 50x70 cm, LED osvětlení CN703N
Kód: CN703NDetailní popis produktu
Soubory ke stažení:Elegantní zrcadlo s LED osvětlením. Zrcadlo je vybaveno kolébkovým vypínačem který je umístěn uprostřed v dolní části zrcadla.
• zrcadlo 0,4 cm
• podsvícený pruh: 40x3 cm
• barva světla: 4000 K
• max. 7,2 W
• CRI>90, 980 lm
• energetická třída E
• s vypínačem
• druh světla: LED
• krytí: IP44
Elektroinstalaci musí provádět osoba oprávněná pro montáž elektrotechnických zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla s osvětlením |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| EAN: | 8592480137960 |
| Barva světla: | 4000 K |
| Délka: | 700 mm |
| Druh světla: | LED |
| Hloubka: | 30 mm |
| Hmotnost: | 5.1 kg |
| Krytí: | IP44 |
| Osvětlení: | Ano |
| Šířka: | 500 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Zrcadlo |
| Vlastní spínač: | Ano |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Energetická třída: | E |




