Mereo Zrcadlo hranaté, 60x80 cm, LED osvětlení a odmlžování, ocelově šedý rám CN171S
Kód: CN171SSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Elegantní zrcadlo s LED osvětlením. Zrcadlo se spouští dotykovým senzorem umístěným se spodní přední části zrcadla. Zrcadlo je vybaveno úchyty (závěsy i vhodné háčky na zeď) pro svislé zavěšení. U zrcadel s osvětlením doporučujeme vývod elektřiny umístit "na střed zrcadla". Délka přívodního kabelu je 0,8 m umožňuje pohodlnou montáž.
Spotřeba el. energie je 40 W.
Barva světla: 4000 K, svítivost: 2300 IM/m, 450 Iux/m2.
Tloušťka zrcadla včetně podsvícení je cca 4,5 cm.
Krytí: IP44
Zrcadla s LED osvětlením a funkcí odmlžování se automaticky vypnou po hodině provozu, čímž zajišťují úsporu energie a přispívají k bezpečnosti.
Podržením podsvíceného symbolu se upravuje intenzita osvětlení, zvolená intenzita se přibližně po 10 sekundách uloží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla s osvětlením |
|---|---|
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8592480132521 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000 K |
| Délka: | 800 mm |
| Druh světla: | LED |
| Hloubka: | 45 mm |
| Hmotnost: | 9 kg |
| Odmlžování: | Ano |
| Osvětlení: | Ano |
| Ovládání: | Dotykové |
| Šířka: | 600 mm |
| Tvar: | Hranatý |
| Typ: | Zrcadlo |
| Vlastní spínač: | Ano |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Energetická třída: | G |




