METAFORM BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, černá mat FA115NE
Kód: FA115NESouvisející produkty
Detailní popis produktu
- Instalace možná vrtáním nebo nalepením pomocí 3M pásky na bok skříňky
- Možno instalovat na levou i pravou stranu skříňky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky ručníků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.474 kg |
| EAN: | 8003062856952 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | 3M lepící páska |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 80 mm |
| Hmotnost: | 0.474 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Šířka: | 250 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.474 kg |
| Balení - šířka: | 250 mm |
| Balení - tloušťka: | 80 mm |
| Balení - výška: | 25 mm |




