Nerezový dřez Sinks BETA 1000.1 DUO V 0,7mm leštěný RDBEL100500127V
Kód: RDBEL100500127VDetailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové dřezy |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8596142003655 |
| Hloubka výrobku: | 200/150/200 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Rozměry vany: | 340 x 400/146 x 296/340 x 400 mm |
| Série: | Sinks RODI |
| Spodní skříňka: | 900 mm |
| Tloušťka materiálu: | 0,7 mm |
| Typ: | Horní, Leštěný, Dvoudřezy |
| Vnější rozměry: | 1000 x 500 mm |
| Výpust: | 3 ½“ |
| Záruční doba: | 15 let |




