OSRAM Koupelnové stropní svítidlo, ø 325mm, OSRAM, 2640lm, 24W, 3000K, IP44 AC832780055
Kód: AC832780055Detailní popis produktu
Barva LED: Teplá bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Teplá bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 2800 - 3000 K. Toto světlo je pocitově teplé, má nažloutlý až oranžový nádech. Navozuje příjemnou a uvolněnou atmosféru, proto je vhodné do ložnic a jídelen.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení stropní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4099854647840 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva LED: | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Hloubka: | 325 mm |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Krytí: | IP44 |
| Materiál: | Plast |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Průměr: | 325 mm |
| Příkon: | 24 W |
| Svítivost: | 1920 lm |
| Šířka: | 325 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 72 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000 hod. |
| Balení - hmotnost: | 0.500 kg |
| Balení - šířka: | 350 mm |
| Balení - tloušťka: | 350 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |




