OSRAM ORBIS koupelnové stropní svítidlo, ø 300mm, senzor, OSRAM, 1600lm, 15, 5W, IP44 AC36060022M
Kód: AC36060022MDetailní popis produktu
Barva LED: Teplá bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Teplá bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 2800 - 3000 K. Toto světlo je pocitově teplé, má nažloutlý až oranžový nádech. Navozuje příjemnou a uvolněnou atmosféru, proto je vhodné do ložnic a jídelen.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení stropní |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 4099854448126 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva LED: | Teplá bílá (2 800 - 3 000 K) |
| Hloubka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| Krytí: | IP44 |
| Materiál: | Plast |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Pohybový senzor |
| Průměr: | 300 mm |
| Příkon: | 15.5 W |
| Svítivost: | 1600 lm |
| Šířka: | 300 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 85 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.220 kg |
| Balení - šířka: | 330 mm |
| Balení - tloušťka: | 105 mm |
| Balení - výška: | 330 mm |




