Polysan ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 862mm, sklo Flute AXC90FL
Kód: AXC90FLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:
Flute sklo
Prémiové dekorativní sklo, které prosvětlí koupelnu podobně jako čiré sklo, ale díky vlnitému reliéfu zároveň poskytne dostatek soukromí pro dokonalý požitek ze sprchování.
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WALK-IN zástěny |
|---|---|
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| EAN: | 8590913995866 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Hmotnost: | 38.085 kg |
| Série: | ARCHITEX |
| Šířka: | 862 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Flute sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 38.085 kg |




