Polysan ARCHITEX CHROM sprchová zástěna 962mm, čiré sklo AXC100CL
Kód: AXC100CLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Antidrop
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WALK-IN zástěny |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.085 kg |
| EAN: | 8590913995514 |
| Balení: | 2 ks |
| Barva profilu: | Chrom |
| Hmotnost: | 44.085 kg |
| Série: | ARCHITEX |
| Šířka: | 962 mm |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Výška: | 2100 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 44.085 kg |




