Polysan AVELOR volně stojící vana litý mramor ø115x55cm, bílá mat 93878
Kód: 93878Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící |
|---|---|
| Hmotnost: | 155 kg |
| EAN: | 8590729050971 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení obsahuje: | Výpust, Sifon |
| Barva: | Bílá mat |
| Délka: | 1150 mm |
| Hmotnost: | 155 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 365 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 115x55 cm |
| Šířka: | 1150 mm |
| Tvar: | Do prostoru |
| Výška: | 550 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Samostojná |
| Balení - hmotnost: | 155.000 kg |
| Balení - šířka: | 1300 mm |
| Balení - tloušťka: | 1300 mm |
| Balení - výška: | 600 mm |




