Polysan Nosná konstrukce pro obdélníkovou vanu 140x70cm FR14070
Kód: FR14070Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8590729024033 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 10.000 kg |
| Balení - šířka: | 1300 mm |
| Balení - tloušťka: | 120 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |




