Polysan RETRO volně stojící vana 168x76, 2x70cm, bílá, nohy bílé 43348
Kód: 43348Související produkty
Detailní popis produktu
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící |
|---|---|
| Hmotnost: | 102.76 kg |
| EAN: | 8590729016281 |
| Balení: | 3 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
| Barva: | Bílá/nohy bílé |
| Délka: | 1680 mm |
| Hmotnost: | 102.76 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 210 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 168x76,2x70 cm |
| Šířka: | 762 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 700 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Samostojná |
| Balení - hmotnost: | 102.760 kg |




