Polysan RETRO volně stojící vana 174, 5x82x80, 5cm, bílá 72685
Kód: 72685Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící |
|---|---|
| Hmotnost: | 97 kg |
| EAN: | 8590729078104 |
| 3D model: | ANO |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava, Podpěrné nohy |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 1745 mm |
| Hmotnost: | 97 kg |
| Materiál: | Litý mramor |
| Objem: | 240 l |
| Průměr odpadu: | 52 mm |
| Rozměr: | 174,5x82x80,5 cm |
| Šířka: | 820 mm |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 805 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Samostojná |
| Balení - hmotnost: | 97.000 kg |
| Balení - šířka: | 1845 mm |
| Balení - tloušťka: | 920 mm |
| Balení - výška: | 905 mm |




