Polysan UNIVERSAL sedák na vanu, 75x25 cm, černá 73258
Kód: 73258Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Sedák do vany zajistí maximální pohodlí při sprchování ve vaně i při péči o nohy. Po náročném dni poslouží i jako police na vanu a můžete si na něj odložit sklenku vína nebo rozečtenou knihu. Sedák je také velkým pomocníkem pro lidi s omezenou hybností. Protiskluzné pěnové podložky na spodní straně zajistí, že zůstane pevně na svém místě.
Maximální nosnost: 130 kg
HPL laminát
Kompaktní desky HPL, nebo-li vysokotlakého laminátu, jsou homogenním materiálem ideálním pro precizní zpracování. Jsou vhodné zejména do oblastí se zvláštními hygienickými požadavky a zvýšenými nároky na odolnost proti vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8590729084761 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 250 mm |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Materiál: | HPL laminát |
| Nosnost: | 130 kg |
| Rozměr: | 75x25 cm |
| Šířka: | 750 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 3.500 kg |
| Balení - šířka: | 210 mm |
| Balení - tloušťka: | 780 mm |
| Balení - výška: | 35 mm |




