Polysan Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, nízký, krytka nerez lesk 17916
Kód: 17916Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vaničkám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.316 kg |
| EAN: | 8590729019466 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.316 kg |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 40 mm |
| Sifon pro otvor vaničky: | 90 mm |
| Speciální možnosti: | Nízký |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.316 kg |
| Balení - šířka: | 130 mm |
| Balení - tloušťka: | 180 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |




