Polysan Vanová souprava s napouštěním, bovden, délka 1200mm, zátka 72mm, chrom 71857
Kód: 71857Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Patentovaný systém otevírání a zavírání zátky pomocí ozubnice a pastorku: Při vypouštění vody drží zátka v otevřené poloze, i když je hladina vody vysoká. Zároveň se mechanizmus nepoškodí, pokud na zátku náhodou šlápnete nohou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 8590729070061 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 1200 mm |
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| Materiál: | ABS/mosaz |
| Speciální možnosti: | Ovládání: Bovden |
| Záruční doba: | 5 let |
| Balení - hmotnost: | 0.930 kg |
| Balení - šířka: | 330 mm |
| Balení - tloušťka: | 250 mm |
| Balení - výška: | 130 mm |




