Aqualine APOLLO mýdlenka, mléčné sklo, chrom 1416-02
Kód: 1416-02Detailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8590913837296 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Druh: | Mýdlenka |
| Hloubka: | 115 mm |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| Materiál: | Sklo, Slitina |
| Rozměr: | 105x40x115 mm |
| Série: | APOLLO |
| Šířka: | 105 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 40 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení - hmotnost: | 0.480 kg |
| Balení - šířka: | 117 mm |
| Balení - tloušťka: | 105 mm |
| Balení - výška: | 49 mm |




