Aqualine WHITE LINE madlo k vaně 20cm výška pouze 8cm, bílá 8005
Kód: 8005Detailní popis produktu
Série WHITE LINE nabízí jednoduché a kvalitní varianty pro koupelnu a WC. Za zmínku stojí otočný trojsušák. V sérii naleznete i stojan na ručníky, zrcátko na postavení, poličky a koupelnovou stoličku. Sérii můžete doplnit zrcadlem na pověšení, kód 8000.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Madla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8590913836572 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 224 mm |
| Druh: | Madlo |
| Hloubka: | 82 mm |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| Materiál: | Ocel |
| Rozměr: | 224x54x82 mm |
| Série: | WHITE LINE |
| Šířka: | 224 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 54 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Balení - hmotnost: | 0.290 kg |
| Balení - šířka: | 200 mm |
| Balení - tloušťka: | 100 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |




