Isvea Urinál s horním přívodem vody, 31x45cm 10TP92001
Kód: 10TP92001Související produkty
Detailní popis produktu
Možnost splachování:
- Nástěnný mechanický tlačný ventil QK10051
- Nástěnný mechanický tlačný ventil ZY12022
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| EAN: | 8590913963315 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 310 mm |
| Hmotnost: | 9.6 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Přívod vody: | Horní |
| Rozměr: | 32x45x31 cm |
| Šířka: | 320 mm |
| Tvar: | Oblé |
| Výška: | 450 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 9.600 kg |
| Balení - šířka: | 520 mm |
| Balení - tloušťka: | 400 mm |
| Balení - výška: | 370 mm |




