Polysan Vanová souprava s napouštěním, bovden, délka 575mm, zátka 72mm, bílá 71684W
Kód: 71684WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Materiál:
- Rukojeť - ABS plast
- Zátka - ABS plast
- Mřížka - nerez
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k vanám |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8590729081951 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 575 mm |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| Materiál: | Plast |
| Speciální možnosti: | Ovládání: Bovden |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.770 kg |
| Balení - šířka: | 380 mm |
| Balení - tloušťka: | 150 mm |
| Balení - výška: | 110 mm |




