Ridder POSH WC štětka na postavení, mramor, šedá 2234407
Kód: 2234407Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.423 kg |
| EAN: | 4006956197074 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Šedá |
| Druh: | WC štětka |
| Hloubka: | 100 mm |
| Hmotnost: | 1.4232 kg |
| Materiál: | Kámen |
| Průměr: | 100 mm |
| Rozměr: | 100x400 mm |
| Série: | POSH |
| Šířka: | 100 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 400 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Na postavení |
| Balení - hmotnost: | 1.423 kg |
| Balení - šířka: | 110 mm |
| Balení - tloušťka: | 110 mm |
| Balení - výška: | 425 mm |




