SCHWAB SCHWAB vypouštěcí ventil podmítkové nádržky WC199 GR-S350-0250
Kód: GR-S350-0250Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC příslušenství |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.414 kg |
| EAN: | 8681282600182 |
| Hmotnost: | 0.414 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.414 kg |
| Balení - šířka: | 175 mm |
| Balení - tloušťka: | 365 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |




