Silfra Samouzavírací ventil (QK40051) AT90251
Kód: AT90251Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8019571266762 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.220 kg |
| Balení - šířka: | 100 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |




