Budujeme domovy
naším zbožím od roku 1991!

Historie firmy

Firma AQUATOP s. r. o. vznikla dne 15. 11. 1993 a to transformací firmy T+K Aquamat, pánů Miroslava Tvarůžka a Oldřicha Klímy. Sdružení fyzických osob T+K bylo založeno již v roce 1990.

AQUATOP nejdříve sídlil v bývalém sídle firmy T+K v Rakovníku, v rodinném domě pana Miroslava Tvarůžka. Během let 1993-1996 firma pořídila pozemek ve středu města v Havlíčkově ulici 383. Zde byly vystavěny nové skladové prostory se vzorkovnou, kancelářemi, sociálním zařízením a dvěma parkovišti. V červnu 1996 se firma do tohoto objektu přestěhovala a sídlí v něm dodnes.

V počátcích své působnosti se AQUATOP zabýval pouze rozvody vody, odpadů a kanalizace. Postupem let se její záběr rozšiřoval a dnes je prodejnou specializující se na koupelny, vodu, kanalizaci, topení a plyn.

V červnu roku 2008 došlo zásadní změně ve vedení společnosti. Po odchodu jednoho ze společníků se stal majoritním vlastníkem pan Miroslav Tvarůžek. Vznikla tak rodinná firma s dlouholetou tradicí. AQUATOP s.r.o. byl dokonce v roce 2009 zařazen a vybrán do prestižní soutěže "KRIZI NA VZDORY“, která vznikla ve spolupráci Hospodářské komory ČR a České televize. Naše firma zaznamenala obrovský úspěch, dne 5. 11. 2010, kdy byla vyhlášena vítězem soutěže "KRIZI NA VZDORY" v oboru obchodu a služeb pro občany v kategorii malých a středních firem. Dalšími vítězi v jiných kategoriích byly například tyto společnosti: Pivovar Bernard, cestovní kancelář Exim Tours, Linet, Dial Telecom a další.

Začátkem roku 2013 bohužel AQUATOP zastihla nejsmutnější možná událost. Náhle zemřel zakladatel, majitel a duše firmy pan Miroslav Tvarůžek. S touto tragickou skutečností se firma statečně popasovala a nejtěžší období ve své historii zvládla. Důkazem je rozšíření sortimentu od roku 2014, novinky pro topenářské firmy či spuštění nových internetových stránek.

Za firmu Aquatop s.r.o. Rakovník jednatel Martin Tvarůžek a kolektiv.

Novinky, slevy a výhody do e-mailu