Budujeme domovy
naším zbožím od roku 1991!

Realizace

Firma Aquatop za více než 25 let na trhu dodávala materiál do stovek bytů a rodinných domů. Za všechny jen malý výčet:

  • Se stavební firmou SP - Rakovník jsme se podíleli na kompletním vybavení a stavbě speciální školy v Rakovníku. Od ležaté kanalizace, vody, odpadů, topení, až po zařizovací předměty.
  • Další větší akcí, která stojí za zmínku, je rekonstrukce Kulturního Centra v Rakovníku - sociální zařízení, které jsme pro město Rakovník prováděli s firmou p. Drábka - KERAKO.
  • S největší stavební rakovnickou firmou - SALK s. r. o., jsme prováděli výstavbu a vybavení tzv. "Žiletek". Jedná se o bytové domy vystavěné v letech 2000 -2007, které se nacházejí v Rakovníku na Zátiší.
  • V roce 2008 jsme se podíleli s firmou INVERA METAL s.r.o. na dovozu a zavedení nové značky deskových radiátorů DELTA (nyní DAIKIN AIRFEL) na český trh. Po počátečních problémech byl prodej stabilizován.
  • V roce 2015 jsme dodali zboží pro kompletní rekonstrukci topení rakovnické prádelny.
  • V roce 2018 jsme dodávali kompletní systém vytápění pro výstavbu pasivních domů v obci Ruda na Rakovnicku.


Realizace Kladno 

  • dodání kompletního koupelnového vybavení: skříňka Dřevojas, baterie Sapho Daphne, skříňka Sapho Lotus s baterií na WC, WC Sapho Claudia rimless s hygienckým splachováním, elektronický bidet Blooming Eco s vyhříváním a dálkovým ovládáním, vana a vanová zástěna, koupelnový radiátor.


Realizace Říčany u Prahy:

- dodání kompletního koupelnového vybavení Sapho: závěsná skříňka s umyvadlem na desku, vysoká skříňka a galerka, vana, podomítkové baterie (vanová, umyvadlová a sprchová), dveře do niky, koupelnový radiátor.

Realizace Žatec:

  • dodání kompletního koupelnového vybavení: vana Ravak Rosa, umyvadlová a vanová baterie Airtech vč. sprchového sloupu, umyvadlová mísa Sapho, koupelnové doplňky Nimco, závěsné WC pro zazdění do zdi.


Dlouhodobě spolupracujeme s místními instalatérskými a topenářskými firmami, které Vám rádi doporučíme.

Novinky, slevy a výhody do e-mailu