Budujeme domovy
naším zbožím od roku 1991!

Reference

Firma KOREP s. r. o. - majitel Perman Milan: 

"S firmou Aquatop spolupracujeme od roku 1992, jak na poli obchodním, tak i na invetičních akcích pro takové giganty jako je CHEMOPETROL Litvínov nebo síť pekáren JAPEK - Janov. Spolupráce funguje na nejvyšší úrovni, bez problémů." 


Hana Stehlíková - technický dozor investora:

"Firma Aquatop Rakovník je letitým dodavatelem sanitárního a instalačního materiálu na stavbu hotelu LIONS v Nesuchyni. Odbornost a spolehlivost této firmy je důvodem naší dlouhodobé spolupráce."


Paní Dáša Závorová:

"Dnes ráno nám praskl kotel, sháněli jsem všude možně. Poté na doporučení kamaráda jsme zavolali do Aquatopu. Takovou vstřícnou a milou komunikaci jsem již dlouho neviděla. Kotel sice neměli na skladě, ale byli tak ochotni, že nebyl problém zajet do skladu a kotel přivést. Cca po dvou hodinách od začátku komunikace jsme měli kotel doma. Moc Vám děkujeme! Každopádně Vás obchod doporučuji dál. Díky ať se Vám daří."


Manželé Karlovi:

"Při rekonstrukci koupelny doporučuji firmu Aquatop. S výběrem nám vřele pomáhala, doporučovala a hlavně rychle dodala. Byli jsme velice spokojeni."


Paní Jana Stahl:

"Skvělý personál! Poradí, vysvětli vse co potřebujete! Rádi jsme tam nakoupili a urcite se jeste vrátíme! Všem vřele doporucujeme! "


Paní Markéta Křikavová:

"Úžasná spolupráce a přístup k zákazníkovi. Upřednostňuji takovéto menší firmy, kde mají ke klientovi spíše takový rodinný přístup. Doporučuji všemi deseti."


Pan Josef Pospíchal:

"Skvělý přístup k zákazníkovi, vyjdou maximálně možně vstříc. Profesionální přístup a pokaždé dobře poradí."


Novinky, slevy a výhody do e-mailu