Závěsné WC PAULA s podomítkovou nádržkou a tlačítkem Schwab, černá mat TP325-51SM-SET5
Kód: TP325-51SM-SET5Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC závěsné |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.05 kg |
| EAN: | 8590913928215 |
| Balení: | 5 ks |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 500 mm |
| Hmotnost: | 44.05 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Ostatní: | WC set |
| Rozměr: | 35,5x50 cm |
| Šířka: | 355 mm |
| Technologie splachování: | Standard |
| Tvar: | Klasik |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 44.050 kg |




