Aqualine ACTION nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom MB155
Kód: MB155Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Materiál rukojetí: plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.016 kg |
| EAN: | 8590913843587 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 2.016 kg |
| Rozměr: | 251x75 mm |
| Rozteč: | 150 |
| Série: | ACTION |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Nástěnná |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 4 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.016 kg |
| Balení - šířka: | 290 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 85 mm |




