Aqualine SUNRA sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák, chrom 11444
Kód: 11444Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy a soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.967 kg |
| EAN: | 8590913824784 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Funkce sprchy: | Déšť, Masáž, Mlha |
| Hmotnost: | 0.967 kg |
| Materiál: | ABS/nerez |
| Ostatní: | Více funkcí, Nastavitelná rozteč uchycení, Sprcha + držák + hadice 150 cm |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 22 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 600 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.967 kg |
| Balení - šířka: | 660 mm |
| Balení - tloušťka: | 130 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |




