Aqualine CALLIS keramické umyvadlo na desku 52x42cm, bílá NP372
Kód: NP372Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.8 kg |
| EAN: | 8590913122408 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 420 mm |
| Hmotnost: | 15.8 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 52x12x42 cm |
| Šířka: | 520 mm |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Výška: | 120 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | K postavení |
| Balení - hmotnost: | 15.800 kg |
| Balení - šířka: | 540 mm |
| Balení - tloušťka: | 440 mm |
| Balení - výška: | 140 mm |




