Aqualine Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-50mm, chrom TF6001
Kód: TF6001Související produkty
Detailní popis produktu
Tip: Pro lepší těsnost doporučujeme použít silikonový tmel mezi spodní plochu umyvadla a umyvadlovou výpust.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8590913864179 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Tloušťka umyvadla: | 10-50 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.320 kg |
| Balení - šířka: | 70 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |




