Sapho Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, malá zátka, 30-45mm, chrom CV1008
Kód: CV1008Související produkty
Detailní popis produktu
Click Clack uzavíratelná výpust
Jedná se o moderní variantu mechanismu uzavírání výpustí do umyvadel a van. Již nemusíte přemýšlet, kam odložit gumovou zátku, nebude překážet řetízek, odpadne nepohodlné ovládání zátky pomocí táhla u baterie. Systém Click Clack je ovládán pouhým stlačením zátky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8590913809859 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Speciální možnosti: | Uzavíratelná s přepadem |
| Tloušťka umyvadla: | 30-45 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.270 kg |
| Balení - šířka: | 70 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |





