Aqualine DAPHNE stojánková umyvadlová baterie, chrom DH201
Kód: DH201Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Exklusivní série pákových baterií DAPHNE vyniká moderními tvary a minimalistickým designem. Typickým znakem série je elegantní tenká páčka umožňující pohodlnou manipulaci. Zároveň baterie DAPHNE osloví příznivou cenou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Aqualine DAPHNE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8590913828539 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 155 mm |
| Série: | DAPHNE |
| Tvar: | Hranaté |
| Typ: | Stojánková |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 4 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.101 kg |
| Balení - šířka: | 165 mm |
| Balení - tloušťka: | 260 mm |
| Balení - výška: | 60 mm |




