Aqualine KASIOPEA stojánková umyvadlová baterie, chrom 1107-02
Kód: 1107-02Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:V sérii KASIOPEA najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu. Za zmínku stojí dvě varianty podomítkových baterií a varianta baterie na okraj vany.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590913800009 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 147 mm |
| Série: | KASIOPEA |
| Tvar: | Kruhové |
| Typ: | Stojánková |
| Vícekus: | 1 |
| Záruční doba: | 4 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.600 kg |
| Balení - šířka: | 140 mm |
| Balení - tloušťka: | 260 mm |
| Balení - výška: | 75 mm |




