Aqualine RITMO podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, chrom RT045
Kód: RT045Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.74 kg |
| EAN: | 8590913146336 |
| Balení: | 5 ks |
| Barva: | Chrom |
| Druh ovládání: | Páka |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Hmotnost: | 3.74 kg |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | AntiCalc, 2 výstupy |
| Průměr kartuše: | 35 mm |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Série: | RITMO |
| Tvar: | Hranaté |
| Záruční doba: | 4 roky |
| Instalace: | Podomítková |
| Balení - hmotnost: | 3.740 kg |
| Balení - šířka: | 600 mm |
| Balení - tloušťka: | 350 mm |
| Balení - výška: | 300 mm |




