Aqualine ROLA keramické umyvadlo zápustné, průměr 41cm, bílá NP545
Kód: NP545Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| EAN: | 8590913122538 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 410 mm |
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Průměr: | 410 mm |
| Přepad: | NE |
| Rozměr: | 41x14 cm |
| Šířka: | 410 mm |
| Tvar: | Kruh |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Výška: | 140 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Instalace: | Zápustné |
| Balení - hmotnost: | 7.300 kg |
| Balení - šířka: | 440 mm |
| Balení - tloušťka: | 440 mm |
| Balení - výška: | 170 mm |




