Aqualine SET krytka přepadu, vanová výpust 6/4", click-clack, bílá lesk TF9005W
Kód: TF9005WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590913924248 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.300 kg |
| Balení - šířka: | 70 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 100 mm |




