Silfra Samouzavírací ventil (QK11051) AT97151
Kód: AT97151Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8019571267349 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.270 kg |
| Balení - šířka: | 100 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |




