Aqualine SET krytka přepadu, vanová výpust 6/4", click-clack, černá mat TF9005B
Kód: TF9005BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590913924231 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Černá mat |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.300 kg |
| Balení - šířka: | 70 mm |
| Balení - tloušťka: | 65 mm |
| Balení - výška: | 90 mm |




