Silfra Samouzavírací ventil (QK23551, QK23051, QK24051) AT90651
Kód: AT90651Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8019571266809 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| Výška: | 32 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.160 kg |
| Balení - šířka: | 100 mm |
| Balení - tloušťka: | 90 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |




