Aqualine SPAZIA WC sedátko, bílá NP509
Kód: NP509Související produkty
Detailní popis produktu
Polypropylen
Vyniká vysokou rázovou houževnatostí, je lehký, stabilní a s vysokou odolností. Je odolný teplotám do 100 °C a běžným prostředkům používaným v domácnosti, včetně organických kyselin, bělících prostředků na bázi chloru, alkoholu a olejů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| EAN: | 8590913122521 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| Materiál: | Polypropylen |
| Ostatní: | SLIM (tenké) |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 1.350 kg |
| Balení - šířka: | 370 mm |
| Balení - tloušťka: | 520 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |




