Aqualine SPAZIA závěsná WC mísa 34x53cm, bílá NP505
Kód: NP505Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC závěsné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.6 kg |
| EAN: | 8590913122514 |
| Balení: | 1 ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 530 mm |
| Hmotnost: | 20.6 kg |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Rozměr: | 34x37,5x53 cm |
| Šířka: | 340 mm |
| Technologie splachování: | Standard |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 375 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 20.600 kg |
| Balení - šířka: | 380 mm |
| Balení - tloušťka: | 570 mm |
| Balení - výška: | 400 mm |




