Aqualine T-kus, chrom 7926
Kód: 7926Související produkty
Detailní popis produktu
T-kus je určen pro připojení topné tyče do otopného tělesa v kombinaci se systémem ústředního vytápění.
Při kombinaci s připojovací sadou ventilů není použit zpětný vývod (zpátečka) a topná tyč pak prochází T-kusem. Výškově se mění rozměry ventilu a T-kusu.
Doporučujeme k sadám Corner, Compact a ECO.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k radiátorům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590913115202 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.100 kg |
| Balení - šířka: | 60 mm |
| Balení - tloušťka: | 40 mm |
| Balení - výška: | 20 mm |




