Gedy Háček na otopná tělesa, termoplast, bílá 202502
Kód: 202502Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k radiátorům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| EAN: | 8003341186329 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 67 mm |
| Hmotnost: | 0.032 kg |
| Materiál: | Plast |
| Rozměr: | 32x120x67 mm |
| Šířka: | 32 mm |
| Výška: | 120 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.032 kg |
| Balení - šířka: | 60 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 180 mm |




