Aqualine Uzavírací keramický vršek, teplá voda 1109-99
Kód: 1109-99Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590913800221 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.060 kg |
| Balení - šířka: | 25 mm |
| Balení - tloušťka: | 25 mm |
| Balení - výška: | 50 mm |




