Sapho Směšovací kartuše 26mm 1102-99
Kód: 1102-99Detailní popis produktu
Náhradní kartuše pro baterie Latus (1102-02) a Ginko (1101-05).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590913805486 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.180 kg |
| Balení - šířka: | 30 mm |
| Balení - tloušťka: | 30 mm |
| Balení - výška: | 45 mm |





