Bonomini INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nerez/měď mat 0581RG32K6
Kód: 0581RG32K6Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8030575066370 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Měď mat |
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| Materiál: | Nerez |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.590 kg |
| Balení - šířka: | 380 mm |
| Balení - tloušťka: | 106 mm |
| Balení - výška: | 75 mm |




