Bruckner MURALES nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá 151.032.0
Kód: 151.032.0Související produkty
Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Šetřící místo
Jedná se o systém, kde trubka těsně pod umyvadlem odvede vodu ke zdi a teprve tam ji odvádí svisle dolů. Toto řešení je vhodné například do koupelnového nábytku, kdy sifon nebrání využití police/zásuvky, pro umyvadla s policí nebo k umyvadlům pro tělesně handicapované.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.281 kg |
| EAN: | 8590913890758 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0.281 kg |
| Materiál: | Plast |
| Průměr odpadu: | 32 mm |
| Speciální možnosti: | Šetřící místo |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.281 kg |
| Balení - šířka: | 280 mm |
| Balení - tloušťka: | 400 mm |
| Balení - výška: | 80 mm |




