GSI CLASSIC WC sedátko, Soft Close, Quick Release, bílá/bronz MSB87CN11
Kód: MSB87CN11Související produkty
Detailní popis produktu
Série CLASSIC vyzařuje eleganci prostřednictvím okamžitě a jasně rozpoznatelných stylistických rysů této produktové řady: klasický tvar umyvadel, toalet a bidetů. Výrobky mají vyvážené, robustní tvary se zjevným neoklasicistním designem. Jedná se o nadčasové výrobky, které dotvoří koupelnu.
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro určité série |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8032937829531 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| Materiál: | Duroplast |
| Ostatní: | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Série: | CLASSIC |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 2.800 kg |
| Balení - šířka: | 510 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 400 mm |








