Isvea Upevňovací sada WC sedátka (Infinity) YDK00325
Kód: YDK00325Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| EAN: | 8590913991448 |
| Balení: | 1 ks |
| Hmotnost: | 0.064 kg |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Balení - hmotnost: | 0.064 kg |
| Balení - šířka: | 80 mm |
| Balení - tloušťka: | 70 mm |
| Balení - výška: | 40 mm |




