KANLUX AZPO stropní LED svítidlo, ø 290mm, 18, 5W, 3000/4000/6000K, IP54, bílá 31514
Kód: 31514Detailní popis produktu
Soubory ke stažení:Změna chromatičnosti LED osvětlení
Nastavení teploty chromatičnosti umožňuje nastavení barevného odstínu světla podle aktuálního požadavku. Teplota chromatičnosti se udává v jednotkách Kelvinů (K). Nastavit lze od teplé bílé po studenou bílou, od 3000 K po 6500 K.

Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

Barva LED: Teplá bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Teplá bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 2800 - 3000 K. Toto světlo je pocitově teplé, má nažloutlý až oranžový nádech. Navozuje příjemnou a uvolněnou atmosféru, proto je vhodné do ložnic a jídelen.

Barva LED: Studená bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Studená bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 5700 - 6500 K. Toto světlo je chladné, jasné a často s lehce modrým nádechem. Přirozeně podporuje bdělost, proto je vhodné do pracovních prostor a koupelen na osvětlení galerek a zrcadel.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení stropní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.859 kg |
| EAN: | 8595665315146 |
| Balení: | 1 ks |
| Barva: | Bílá |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K), Teplá bílá (2 800 - 3 000 K), Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Hloubka: | 290 mm |
| Hmotnost: | 0.859 kg |
| Krytí: | IP54 |
| Materiál: | Plast |
| Napětí: | 230 V |
| Ovládání světla: | Není součástí, Změna chromatičnosti |
| Průměr: | 290 mm |
| Příkon: | 18.5 W |
| Rozměr: | 29x2,9 cm |
| Svítivost: | 1800 lm |
| Šířka: | 290 mm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Výška: | 29 mm |
| Záruční doba: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000 hod. |
| Balení - hmotnost: | 0.859 kg |
| Balení - šířka: | 310 mm |
| Balení - tloušťka: | 310 mm |
| Balení - výška: | 35 mm |




